Živá knihovna – 5. dubna 2018

V hylvátské základní škole obživla knihovna. V rámci celoškolního projektu mohli návštěvníci vstoupit do devíti různých knih. Mohli si projít a prohlédnout svět každé knížky, zhlédnout zdramatizované ukázky, plnit interaktivní úkoly a stát se na chvíli hlavními hrdiny knížek. To vše zprostředkovali žáci jednotlivých tříd. A do jakých knížek se dalo vstoupit?

1. třída
Budulínek
2. třída
Kuňky z žabí tůňky
3. třída
Pipi Dlouhá punčocha
4. třída
Svět Emoji
5. třída
Letopisy Narnie
6. třída
Harry Potter
7. třída
Hunger games
8. třída
Hobit
9. třída
Sirotčinec slečny Peregrinové

A knihovna byla opravdu hodně živá. Potkat jste mohli spoustu literárních postav, dětí, učitelů, rodičů, prarodičů a kamarádů.

Všechny třídy se s přípravou a realizací projektu vypořádaly originálním způsobem. Hlasování samotných dětí o tom, které třídě se to povedlo nejlépe, bylo velmi vyrovnané a přineslo jasný výsledek: všechny třídy uspěly. Třídy na 3. místě od všech ostatních dělil totiž pouze jeden jediný hlas.

  1. místo – Sirotčinec slečny Peregrinové (9. třída)
  2. místo – Harry Potter (6. třída)
  3. místo – společně Budulínek (1. třída) a Hobit (8. třída)

Radomil Jindra

Foto dopolední část

Foto odpolední část

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.