Z hylvátské základní školy až na Pražský hrad

Žáci 4. a 5. ročníku v úterý 23. 5. navštívili v rámci výukové exkurze Prahu. Prohlédli si tu nejen památky, ale upevnili si znalosti z vlastivědy a prošli také místa, o kterých četli v hodinách českého jazyka.

Kromě toho na Pražském hradě navštívili bývalého žáka naší školy Lukáše Nováka, který byl vybrán mezi 24 významných osobností České republiky roku 2016 a to nejen za své sportovní výsledky v hasičské soutěži TFA – NEJTVRDŠÍ HASIČ PŘEŽÍVÁ (několikanásobný mistr světa, Evropy i republiky), ale i jako člen Hasičského útvaru ochrany Pražského hradu. Lukáš jim vypravoval o své náročné práci a přiblížil průběh hasičských závodů.

Děkujeme Městu za finanční podporu této exkurze.

FOTO

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.