Vzdělávání v knihovně

Dne 24. 11. se čtvrťáci vzdělávali „trochu jinak“. Navštívili jsme společně Městskou knihovnu, abychom doplnili mezery v pravidlech slušného chování, v čemž nám pomohla knihovnická lekce „Etiketa“. Po svačině jsme se ponořili do tajů a zákoutí internetu a povídali si o „Bezpečnosti na internetu“, což je pro nás v dnešní době velmi aktuální téma. Programy byly plné nových informací, kvízů, otázek a různých činností. Nakonec ještě prohlídka dětského oddělení a mohli jsme vyrazit zpět. Spousta dětí knihovnu zná, což je moc fajn, a tak měli možnost ji poznat i trochu z jiné stránky a hlavně si utřídit své znalosti a vědomosti.

Hana Svojanovská, třídní učitelka

FOTO

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.