Věda má budoucnost – ocenění projektu „Ledová fyzika“

I v druhém pololetí pokračoval program Věda má budoucnost, kterého se naše škola aktivně zúčastnila. Kromě setkání učitelů matematiky a fyziky se zapojili i naši deváťáci s projektem „Ledová fyzika“, jehož cílem bylo seznámit žáky s brainstormingem a vytvořit sbírku použitelných nápadů na využití ledu ve výuce fyziky. Porotu tento projekt 18 nápadů zaujal natolik, že ho zařadili mezi oceněné projekty a naše škola tak získala digitální USB mikroskop. Děkujeme všem zúčastněným a sponzorům. Bližší informace: http://www.skoda-auto.cz/novinky/novinky-detail/2018-05-29-veda-ma-budoucnost.

Mgr. Jolana Morávková

 

Ledová fyzika – prezentace

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.