Vánoční tvoření s jarmarkem

Rok s rokem se sešel a naše škola již podruhé přivítala adventní období netradičním jarmarkem pod názvem Vánoční tvoření. Rodiče, prarodiče a děti si našli čas a přišli ho strávit od brzkého odpoledne do pozdního večera výrobou ozdob a dárečků. Společnými silami tak vznikali sněhuláčci, lucerničky, přáníčka, krabičky na pralinky, veselé kalendáře a další maličkosti pro radost. S výrobou pomáhali učitelé, žáci a maminky a nad vším bděli andělé, kterých byla škola plná, a určitě během odpoledne přibyli další. Kdo neměl chuť vyrábět, mohl si dárečky vybrat z velké nabídky ve stánku, občerstvit se koláčky, horkým čajem či svařeným vínem, popovídat si s přáteli nebo vyzkoušet novinky ze světa deskových her. Nakonec se všichni sešli na hudebním vystoupení žáků, zaplnili celý prostor před budovou školy, společně si zazpívali a rozloučili se krásnou Půlnoční.

FOTO

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.