V okresním kole Mc Donald“s Cupu jsme získali 4. místo

Ve středu 9. května se na stadionu TJ Jiskara Ústí nad Orlicí uskutečnilo okresní kolo21. ročníku  fotbalové soutěže Mc Donald“s Cup. Družstvo naší školy, jako vítěz okrsku, této soutěže v kategorii žáků ročník narození 2006 – 2008 nastoupilo proti hráčům ze čtyř základních škol okresu, vítězům jednotlivých okrsků. Jedna výhra a tři prohry nakonec přineslo družstvu celkově čtvrté místo.  Hylvátskou školu reprezentovalo 8 chlapců a 1 dívka. Nejlepším střelcem turnaje se opět stal Jakub Zachař z páté třídy. Všem reprezentantům gratulujeme k dosaženému umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Mgr. Pavel Svatoš

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.