V okresním kole Mc Donald“s Cupu jsme získali 2. místo!!

Ve čtvrtek 11. května se na stadionu TJ Jiskara uskutečnilo okresní kolo20. ročníku  fotbalové soutěže Mc Donald“s Cup. Družstvo naší školy, jako vítěz okrsku, této soutěže v kategorii žáků ročník narození 2007 – 2009 nastoupilo proti hráčům ze tří základních škol okresu, vítězům jednotlivých okrsků. Jedna výhra, jedna remíza a prohra s celkovým vítězem turnaje 2: 1 nakonec přineslo družstvu celkově druhé místo.  Hylvátskou školu reprezentovalo 9 chlapců a 1 dívka. Nejlepším střelcem turnaje se stal Jakub Zachař ze čtvrté třídy. Všem reprezentantům gratulujeme k dosaženému umístění a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Mgr. Pavel Svatoš

FOTO

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.