U nás ve světě aneb Je nám dobře, ale…

Bylo by možné během jednoho jediného dne navštívit horu Fudži, nejvyšší mrakodrap světa Burdž Chalifa, Legoland, ledový hotel, pláže Bali, holandské větrné mlýny, finskou saunu, Pearl Harbor i zemi trollů? Aby se Vám to povedlo, musíte si velmi dobře vybrat cestovní kancelář. CK Třebovská fungující již několik let při hylvátské základní škole takový zájezd zajistila pro všechny své žáky a učitele v dopoledních hodinách 5. dubna 2017. Odpoledne se pak stejného zájezdu mohla zúčastnit i veřejnost.  Žáci každého ročníku svoji třídu přeměnili na vybraný stát. Letos jsme se kromě toho, na co jsou země pyšné, snažili (jak naznačuje podtitul Je nám dobře, ale…) přiblížit také potíže, se kterými se státy vypořádávají.

Foto – dopolední blok

Foto – odpolední blok

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.