Tonda obal na cestách

Žáci naší školy měli ve středu 11. října 2017 možnost zúčastnit se vzdělávacího programu, který se zaměřuje na zvýšení povědomí o správném třídění a recyklaci odpadu. Na akci se žáci dozvěděli, jak, kam a proč se odpad třídí a co se z něj dále vyrábí. Měli možnost se podívat na vzorky recyklovaných materiálů. Lektoři pověření společnosti EKO-KOM pro ně připravili vzdělávací program Tonda Obal, jehož součástí bylo praktické ověřování dovedností dětí v této oblasti. Prostřednictvím tohoto programu žáci obdrželi základy k jejich odpovědnému chování v dalším životě. Lektorům za jejich skvělý výkon děkujeme a doufáme, že získané dovednosti děti uplatní.

Mgr. Eva Svatošová

FOTO

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.