Přehlídka strojírenských firem

V úterý 23. 1. 2018 se tři naši páťáci zúčastnili zajímavé soutěže, která proběhla v rámci Přehlídky strojírenských firem v Kulturním domě v Ústí nad Orlicí. Smíšená šestičlenná družstva žáků základních a středních škol závodila  v sestavování složitého pásového dopravníku. Každé družstvo mělo k dispozici sadu stavebnice Merkur, podrobný technický návod a vedoucího týmu, kterým byl zástupce strojírenské firmy, v našem případě firmy Rieter CZ s.r.o., Ústí nad Orlicí. Naši žáci se vrhli do práce s nadšením a předvedli skvělou týmovou spolupráci se svými středoškolskými parťáky. Model společnými silami sestavili, uvedli do chodu a získali pěkné 3. místo! Zástupce firmy Rieter jim byl po celou dobu skvělým poradcem a povzbuzovatelem, za což mu moc děkujeme!

Více o akci se můžete dozvědět na stránkách firmy Rieter CZ s.r.o., Ústí nad Orlicí: https://rieter.cz/novinka-prehlidka-strojirenskych-firem

FOTO

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.