Okresní kolo ve vybíjené chlapců

Dne 27. dubna 2017 se chlapci z páté a čtvrté třídy naší školy zúčastnili okresního kola ve vybíjené chlapců.  Do okresního kola postoupil tým jako vítěz okrsku Ústí nad Orlicí. V okresním kole čekalo na naše chlapce 5 vítězných týmu jednotlivých okrsků. V důsledku špatného počasí se turnaj přesunul z volejbalových kurtů do haly Střední školy umělecko- průmyslové. Vzhledem k možnosti hrát pouze na jednom hřišti byla družstva rozdělena do dvou skupin. Naši borci ve své skupině jednou vyhráli a jednou prohráli. Nakonec v zápase o 3. místo bylo nad jejich síly družstvo základní školy ze Žamberka. I přes získané celkové čtvrté místo v okrese, které bývá mezi sportovci vždy nejméně populární, patří klukům dík za vzornou reprezentaci školy.
Mgr. Pavel Svatoš – ředitel školy

FOTO

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.