Klub zábavné logiky a deskových her

V letošním školním roce na naší škole probíhal Klub logiky a deskových her, který byl financován z evropského programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Kroužku se zúčastnilo 15 žáků z 3. až 7. třídy. Naučili se spoustu nových deskových her, kterých v současné době máme více jak 40. Zlepšili se ve strategickém uvažování a myšlení, ale také ve schopnosti spolupráce v týmu. Vyzkoušeli si luštění šifer, hlavolamů, ale i pantomimu nebo piškvorky v různých variantách.  Ve druhém pololetí měli žáci možnost během jednotlivých setkání sbírat body za nejlepší umístění, vhodně zvolenou strategii nebo za přípravu hry pro ostatní. Při posledním setkání byl všem žákům předán diplom a ti nejlepší si odnesli také dárek v podobě deskové hry. A už nyní se těšíme na příští školní rok a nové šikovné hlavy, které se budou hravou formou vzdělávat v klubu zábavné logiky a deskových her.

vedoucí kroužku, Kateřina Váňová

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.