Den Země

Významný svátek Den Země si žáci základní školy Ústí nad Orlicí, Třebovská a žáci partnerské školy z polské Bystřice Kladské připomněli 10. 4. 2018 programem zaměřeným na poznávání přírody a ochranu životního prostředí. Na přípravě tohoto programu se podíleli žáci 9. ročníku, kteří zorganizovali dopolední program v přírodě. Všechny aktivity programu směřovaly ke společnému tématu Les. Účastníci projektového dne měli možnost pracovat s pomůckami, které byly pořízeny díky finanční podpoře projektu EU Překračujeme hranice. Díky tomuto projektu, který byl odstartován v roce 2014, se mohou polští a čeští žáci pravidelně setkávat.

Mgr. Eva Svatošová

 

FOTO

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.