Den s Ámosem

Dne 28. 3. 2017 si žáci 1. stupně připomněli výročí narození Jana Amose Komenského netradiční formou výuky. Žáci si svůj denní učební program mohli zvolit sami. Z nabídnutých 8 pracovních dílen si vybrali čtyři, ve kterých napříč ročníky pracovali. V letošním roce pro ně byly připraveny 3 dílny tvořivých činností, ve kterých vytvářeli zajímavé stavby z velmi netradičního materiálu – špaget, vyráběli velikonoční a jarní dekorace, učili se drátkovat. V dílně sportovní se zapotili při sálových hrách, v jiné se učili základům country tanců, ve čtenářské se seznámili se spoustou zajímavých knih a dílna dopravní výchovy jim prakticky připomněla důležitost správného chování v silničním provozu. Tento projekt je u dětí oblíbený, takže za rok pokračujeme.

FOTO

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.