Den dětí aneb Škola hrou 2018

V pátek 1. 6. ožil park u naší školy. Postarali jsme se o to my, páťáci. Uspořádali jsme totiž oslavu Mezinárodního dne dětí pro všechny ostatní ročníky prvního stupně. Vše začalo o den dříve, ve čtvrtek, když jsme připravili zjednodušený program pro mateřskou školku, který se setkal s velkým úspěchem. V pátek jsme byli připraveni.

Postavili jsme celkem jedenáct stanovišť s různými aktivitami a úkoly. Naši spolužáci plnili úkoly na jedničku a dobře se bavili celé dvě hodiny. A co všechno dělali? Třeba hráli petanque, fotbal nebo kroket, skákali v pytlích, házeli nebo stříleli na cíl, chodili na chůdách, poznávali věci po hmatu a po čichu, kreslili poslepu, stavěli puzzle, plnili vědomostní úlohy.

Nesmíme také zapomenout na důležitou věc, kterou jsme se během tohoto zábavného dopoledne naučili, abychom nepřišli k úrazu a vyhnuli se nepříjemnostem při jízdě na kole. Zopakovali jsme si povinné vybavení cyklisty a jako dárek jsme obdrželi dvě odrazová sklíčka.

Den dětí na naší škole nás přesvědčil, že hraní bez mobilů a počítačů nás pořád ještě baví!

Žáci 5. třídy a jejich třídní učitelka

FOTO

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.