Čtenářský klub v Hylvátech

Během školního roku 2017/ 2018 měly děti možnost navštěvovat populární čtenářský klub. Náplní našich setkávání byla práce s knihami, četba, dramatizace příběhů, vyprávění, kreslení a povídání si. Čtenáři dokonce secvičili ukázku, kterou předvedli našim budoucím prvňáčkům. Navštívili jsme Městskou knihovnu v Ústí nad Orlicí, kde pro nás byl připravený zábavný program. Během teplých dnů jsme zorganizovali piknik v přírodě a zpříjemnili jsme si tak chvilky čtení bohatou hostinou. Vymýšleli jsme vlastní pohádky a sestavovali zamotané příběhy, dokonce jsme vyráběli vlastní encyklopedie či přebaly na oblíbené knihy. Školní rok jsme zakončili porcí výborné zmrzliny a slíbili jsme si, že se po prázdninách zase setkáme. Přejeme všem krásné prázdniny a mnoho přečtených řádků.
Hana Svojanovská a čtenáři
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.