Absolvenťák aneb rozloučení žáků 9. ročníku – 27. června 2017

Poslední červnové dny jsou na Základní škole Třebovská spojeny nejenom s vysvědčením, ale po několik let i s projektovým dnem pod názvem „Absolvenťák“.  Při společném dopoledni  nejstarší žáci zavzpomínali na uplynulých devět let a rozloučili se s učiteli, vrstevníky, s mladšími spolužáky a možná i tak trochu s dětstvím. Na programu se podíleli všichni žáci školy. Připravili rozmanitá vystoupení a také si zasoutěžili a plnili úkoly, aby ukázali, jak dokáží vzájemně spolupracovat. Navíc byli v rámci tohoto programu slavnostně vyhlášeni a odměněni žáci, kteří se během školního roku zapojili do soutěží, olympiád, projektů, sběru či jiných aktivit školy. Všem absolventům děkujeme a přejeme šťastné vykročení na cestu středoškoláků.

FOTO

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.